BangerShad 27 cm Fegis

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: HBBL-029434
299 Kč 299 Kč / 1 ks
BangerShad 27 cm Fegis
Neohodnoceno
Značka: Headbanger

BangerShad - noční můra velkých štik

Velký BangerShad s délkou 27 cm je první a zároveň největší gumová nástraha s kopytovým ocasem od Headgangeru. Hmotnost "pouhých" 77 g při délce 27 cm je řadí k nejlehčím big baitům na trhu. Bez problémů s ním tak odchytáte celý den, aniž by trpěla Vaše záda a ruce. Velké kopyto a štíhlý profil jsou zárukou skvělého chodu i při pomalém vedení - pro které je velký BangerShad ideální. Pomalé vedení navíc mají (podle našich zkušeností) rady i opravdu velké štiky. Pomalu vedený BangerShad, ideálně na Dive Stingeru je tak jedna z cest k Vašemu novému osobnímu rekordu štiky. :)

Profil nástrahy připomíná tvar T. Díky tomu je BangerShad velmi měkký a má skvělou akci i při pomalém vedení. "T" profil mu pak zaručuje dlouhou životnost, díky zesílení v nejnamáhanějších částech gumové nástrahy - jako je hřbet a bříško BangerShadu. Lze k němu bez problém připevnit stingery ze spodu při klasické přívlači tak na hřbetu, pro vertikální přívlač.

Velkým změn dostála i barevná paleta. Ta nově čítá deset barevných variant včetně několika legendárních barev jako je Spotted Bullhead, Goldhead a Black/Silver. To bylo umožněno díky inovované gumové směsi, která je (stejně jako všechny nástrahy Headbanger) bez ftalátů a tím pádem ekologická.

Doplňkové parametry

Kategorie: BangerShad 27 cm
Délka: 27 cm
Hmotnost: 77 g
Materiál nástrahy: Gumová směs bez ftalátů
Počet kusů v balení: 1 ks
EAN: 819521029434
Kód výrobce: HB-BS-27-FE
Cílová ryba: Štika, sumec, Hlavatka
Položka byla vyprodána…

Představení a nastražení BangerShadu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

BangerShad Fegis
BangerShad 22 cm Fegis
Skladem (4 ks)
249 Kč
Kód: HBBS-029335
FireTail v2 Fegis
299 Kč
Kód: HBFL-027799
Headbanger Colossus Curly 31 cm Cisco
Akce
749 Kč
Kód: HCOL-023050