Chatterbait Kofi Multi Vibe 1/0 10 g Bloody Mary

Neohodnoceno
Značka: LMAB
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: LCJD-139157
229 Kč 229 Kč / 1 ks
Chatterbait Kofi Multi Vibe 1/0 10 g Bloody Mary
Neohodnoceno
Značka: LMAB

Chatterbait, který mění pravidla hry

Chatterbait Kofi Multi Vibe je první chatterbait na trhu s výměnnými lístky! V každém balení jsou dva různě barevné lístky, které lze snadno měnit. Pokud tak máte více nástrah Kofi Multi Vibe můžete si vytvořit zcela unikátní kombinaci barev.

Velmi důležitým prvkem je použití pevného a velmi ostrého háčku velikosti 1/0. Na ten doporučujeme přidávat nástrahy velikosti 8-12 cm. Chatterbaity je obecně lepší kombinovat s nástrahami s méně výrazným chodem. Ideální je například smáček Kofi Pintail 11 cm. Díky samostatnému háčku nebudou nástrahy sklouzávat z ramínka háčku.

Chatterbait v této velikosti je skvělá nástraha na okouny, ale i na candáty a štiky. Kofi Multi Vibe má díky svému širokému lístku velmi agresivní chod. Lepší viditelnost a další vibrace zajišťují také gumové třásně. Samozřejmě nemůže chybět velké oko, sloužící jako „target point“, na který dravec útočí. To zvyšuje úspěšnost proměněných záběrů.

Chatterbaity jsou u nás poměrně nový typ nástrahy. Jejich úspěšnost je tak velmi vysoká, proto je doporučujeme mít v krabičce jako jedni z prvních.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chatterbait Kofi Multi Vibe
Délka: 10 cm
Hmotnost: 10 g
Potápivost: Sinking (potápivý)
Materiál nástrahy: Kov + silikon
Velikost háčku: #1/0
Typ nástrahy: Chatterbait
Cílová ryba: Okoun, Candát, Štika, Black Bass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: