Drunk Bait 16 cm Bourbon Bernd

Neohodnoceno
Značka: LMAB
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: LDBB-094869
199 Kč 99,50 Kč / 1 ks
Drunk Bait 16 cm Bourbon Bernd
Neohodnoceno
Značka: LMAB

Drunk Bait – štiková specialita, kterou si zamilujete

Drunk Bait byl první produkt značky LMAB. Na rozdíl od většiny jiných nástrah se nesnaží co nejvěrněji napodobit tvar rybky, ale zaujme svým "opilým“ (kolíbavým) chodem. Počty a velikost úlovků dokazují, že i dravcům se tento netradiční chod libí – především štikám.

Originální je samotný tvar nástrahy. Pevná přední část umožňuje použití větších jigů, bez ovlivnění chodu nástrahy. To zvyšuje procento proměněných záběrů. Kolíbavý chod drunk baitu zajišťují postranní ploutvičky a především provedení zadní části. Velká plocha kopýtka navazuje na zúžené tělo. Toto řešení dokáže rozhýbat celou nástrahu. Skvělých výsledků tak lze dosáhnout i na hojně prochytávaných vodách.

Větší, 16 cm dlouhá verze byla speciálně upravena, aby více odolávala štičím zubům. Materiál těla je měkčí, ale průměr ocasní části byl zvětšen. Kopyto tak lépe rozhýbe celé tělo a má delší životnost. Upravena byla i barevná nabídka, ta obsahuje dlouhodobě nejúčinnější štikové barvy. Díky silným vibracím je drunk bait skvělý také na sumce. Jako u všech nástrah LMAB je Drunk Bait UV reflexní a má výrazné aroma mořských živočichů.

Pozn. „První ryba, kterou jsem na drunk bait ulovil byla 102 cm dlouhá štika. Ano, drunk není nejhezčí ani nejrealističtější nástraha, ale rozhodně patří k nejúspěšnějším! V poslední době má na svědomí většinu mých štik přes 90 cm!“ Ondra Dušek

Doplňkové parametry

Kategorie: Drunk Bait 16 cm
Délka: 16 cm
Hmotnost: 32 g
Aroma: Mořské Plody
Materiál nástrahy: Gumová směs bez ftalátů
Počet kusů v balení: 2 ks
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Vhodná velikost Jigu: 6/0
Cílová ryba: Candát, Štika, sumec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

LMAB Drunk Bait 12 cm Bourbon Bernd 4 ks
199 Kč
Kód: LDBM-139912
Drunk bait 16 cm bourbon bernd
Novinka
199 Kč
Kód: LDBX-970026
LMAB Drunk Dancer 15 cm Cappucino Clara
Tip
108 Kč
Kód: LDDS-139720