Firetail 17 cm Firetiger

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: HFTS-026756
229 Kč 229 Kč / 1 ks
Firetail 17 cm Firetiger
Neohodnoceno
Značka: Headbanger

Firetail 17 cm - první krok do světa velkých nástrah

Firetail je koncipován k cílenému lovu velkých štik a sumců. Použitý materiál je tužší a pevnější než u většiny podobných nástrah. Velké množství materiálu je použito i pro ocasní část. Životnost nástrahy je několikanásobně vyšší než u klasických gumových nástrah. Nemusíte se tak bát, že nástrahu zničila první štika. Firetail je určen k velmi pomalému vedení, pro rychlejší vedení je nutné ho více zatížit, aby se nepřetáčel.

I přes zvýšenou pevnost materiálu má Firetail skvělou akci. Tělo má výrazný kývavý pohyb do stran. Hlavní devízou je však tvar ocasu. Velké štiky mají většinou již zkušenosti s klasickým tvarem kopyta. Tvar velkého srpku, navíc rozděleného do třech paprsků, má zcela odlišné vibrace. Ty jsou tak méně výrazné a více přirozené. Štiky jsou tak vůči Firetailu více důvěřivé. Častěji tak na nástrahu útočí, než ji pouze sledují. Pokud chcete zvýšit vibrace nástrahy (například při lovu v kalné vodě) doporučujeme použití RockerHead stingeru.

Menší 17 cm Firetail je ideální velikost, pokud s velkými nástrahami nemáte mnoho zkušeností. Přichází na něj více záběrů se stále slušným velikostním průměrem. V úlovcích se navíc příležitostně objevují candáti – v zajímavých velikostech! S hmotností 56 gramů lze Firetail použít s většinou středních vláčecích prutů. Menší verzi Firetailu lze vyzbrojit i jediným jednoháčkem velikost 5/0, ale vhodnější jsou dva menší o velikosti cca 2/0. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Firetail 17 cm
Cílová ryba: Candát, Štika, sumec, Hlavatka
Délka: 17 cm
Hmotnost: 56 g
Materiál nástrahy: silikonová směs
Počet kusů v balení: 1 ks
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Položka byla vyprodána…

Firetail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: