Firetail 21 cm Motoroil Hot Tail

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: HFTD-026921
249 Kč –40 % 149 Kč 149 Kč / 1 ks
Firetail 21 cm Motoroil Hot Tail
Neohodnoceno
Značka: Headbanger
FireTail Motoroil Hot Tail
249 Kč –40 %

Firetail 21 cm je splněný sen lovců velkých štik

Firetail je koncipován k cílenému lovu velkých štik a sumců. Použitý materiál je tužší a pevnější než u většiny podobných nástrah. Velké množství materiálu je použito i pro ocasní část. Životnost nástrahy je několikanásobně vyšší než u klasických gumových nástrah. Nemusíte se tak bát, že by nástrahu zničila první štika. Firetail je určen k velmi pomalému vedení, pro rychlejší vedení je nutné ho více zatížit, aby se nepřetáčel.

I přes zvýšenou pevnost materiálu má Firetail skvělou akci. Tělo má výrazný kývavý pohyb do stran. Hlavní devízou je však tvar ocasu. Velké štiky mají většinou již zkušenosti s klasickým tvarem kopyta. Tvar velkého srpku, navíc rozděleného do třech paprsků, má zcela odlišné vibrace. Ty jsou tak méně výrazné a více přirozené. Štiky jsou tak vůči Firetailu více důvěřivé. Častěji tak na nástrahu útočí, než ji pouze sledují. Pokud chcete zvýšit vibrace nástrahy (například při lovu v kalné vodě) doporučujeme použití RockerHead stingeru.

Firetail ve 21 cm dlouhé verzi je již poměrně selektivní velikost nástrahy. Pokud se chcete alespoň částečně vyhnout malým štikám je velký Firetail ta správná nástraha. Při tažení je délka Firetailu více než 25 cm, což z něj dělá zajímavou nástrahu i pro ty největší štiky. Jeho hmotnost zároveň není tak vysoká, takže s ním můžete házet celý den. Firetail se velmi osvědčil i při lovu sumců. Pokud máte rádi BIG BAIT přívlač je Firetail nástraha přesně pro Vás!

Doplňkové parametry

Kategorie: Firetail 21 cm
Délka: 21 cm
Hmotnost: 102 g
Materiál nástrahy: silikonová směs
Počet kusů v balení: 1 ks
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Cílová ryba: Štika, sumec, Hlavatka

Firetail

Stojení systémku Rockerhead Stinger a Firetailu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: