Jika Sinker Tungsten 7,2 g 3ks

Neohodnoceno
Značka: LMAB
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: LTJS-137900
189 Kč 63 Kč / 1 ks
Jika Sinker Tungsten 7,2 g 3ks
Neohodnoceno
Značka: LMAB

Jika Sinker – nový, rychlý a praktický způsob výměny zátěže a prezentace nástrah

Přídavná zátěž Jika Sinker slouží pro rychlé připevnění zátěže pro Jika systémy, ale i gumové nástrahy. Hlavní předností je rychlá výměna hmotnosti zátěže bez nutnosti otevírat karabinky, což velmi oceníte při chladném počasí, a tungstenové provedení, které je menší než klasická olověná zátěž a nepůsobí tak rušivě u menších nástrahTungstenový materiál začíná být stále častěji používám (a někde i vyžadován), jako alternativa k olovu, protože je mnohem méně toxický.

Jika zátěže se používají pro dva druhy montáží:

  1. Jika rig – alternativa ke klasickému jigu nebo čeburašce. Samostatný háček s kroužkem (nebo offset) se připevňuje přímo k hlavní šňůře nebo flourocarbonu. Do očka kroužku se následně upne zátěž Jika Sinker. Hlavní výhoda je nejrychlejší možná výměna zátěže bez nutnosti převazování nebo použití karabinky. Dále vyšší citlivost sestavy, protože háček je připevněn napřímo bez mezistupňů v podobě karabinky nebo čeburašky. Menší ztrátovost ryb během zdolávání, díky volné zátěži, kdy se jejím vlivem dravec háček tak snadno nevytřepe z tlamy. Menší zapadání nástrahy do bahna opět díky zátěži oddělené od nástrahy. V neposlední řadě nový způsob prezentace nástrahy.
  2. Přídavná zátěž na velké nástrahy (big bait) – nejrychlejší způsob přidání nebo naopak odebrání zátěže u velkých nástrah. Výměna zátěže je stejně jako u Jika Rigu otázka pár sekund.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jika Sinker tungsten
Hmotnost: 7,2 g
Materiál: Tungsten
Počet kusů v balení: 3 ks
Typ: Bižutérie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: