Kofi Roach Shad 11 cm Mahi Mahi

Neohodnoceno
Značka: LMAB
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: LRSM-135777
228 Kč 57 Kč / 1 ks
Kofi Roach Shad 11 cm Mahi Mahi
Neohodnoceno
Značka: LMAB

Kofi Roach Shad 11 cm - nástraha all in one

Kofi Roach Shad je věrná imitace plotice. Právě ta je nejčastější kořistí štik a okounů. Samozřejmě ji nepohrdne prakticky žádný dravec. To jsou hlavní důvody, proč jsou plotice nejčastěji napodobovaný tvar nástrahy. LMAB však zašel ještě dál! Realistický tvar Kofi Roache je doplněn o nejúspěšnější štikové barvy! Dokonalost pak podtrhuje odolný materiál (bez ftalátů!), díky kterému Vám nástrahu nezničí první štika.

U nástrah Kofi Roach Shad se samozřejmě myslelo i na detaily. UV prvky ploutviček sloužících jako tzv. "target pointy" - body na které dravec útočí. Použita byla i větší velikost očí, které jsou často klíčem k úspěchu. Boky nástrah mají zvýrazněnou strukturu, která imituje šupiny ryb a dává "plotici" více realistický vzhled.

Kofi Roach ve velikosti 11 cm je nejuniverzálnější velikost v sortimentu. Dokonale reflektuje nejčastější velikost kořisti dravců. V úlovcích se nejčastěji vyskytuje štika ve všech velikostech a přibývá i trofejních okounů. Tato velikost je také ideální pro cílený lov candátů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kofi Roach 11 cm
Délka: 11 cm
Hmotnost: 11 g
Materiál nástrahy: Gumová směs bez ftalátů
Počet kusů v balení: 4 ks
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Vhodná velikost Jigu: 3/0
Cílová ryba: Okoun, bolen, Candát, Štika, sumec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

LMAB K FI Bleak Shad 12 cm Universe 1
228 Kč
Kód: LBSL-970309