Kofi Roach Shad 26 cm Brown Trout

Neohodnoceno
Značka: LMAB
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: LRSX-136026
329 Kč 329 Kč / 1 ks
Kofi Roach Shad 26 cm Brown Trout
Neohodnoceno
Značka: LMAB

Kofi Roach Shad 26 cm - gumová nástraha z kategorie GO BIG OR GO HOME!

Kofi Roach Shad je věrná imitace plotice. Právě ta je nejčastější kořistí štik a okounů. Samozřejmě ji nepohrdne prakticky žádný dravec. To jsou hlavní důvody, proč jsou plotice nejčastěji napodobovaný tvar nástrahy. LMAB však zašel ještě dál! Realistický tvar Kofi Roache je doplněn o nejúspěšnější štikové barvy! Dokonalost pak podtrhuje odolný materiál (bez ftalátů!), díky kterému Vám nástrahu nezničí první štika.

U nástrah Kofi Roach Shad se samozřejmě myslelo i na detaily. UV prvky ploutviček sloužících jako tzv. "target pointy" - body na které dravec útočí. Použita byla i větší velikost očí, které jsou často klíčem k úspěchu. Boky nástrah mají zvýrazněnou strukturu, která imituje šupiny ryb a dává "plotici" více realistický vzhled.

Největší Kofi Roach Shad je se svými 26 cm a 144 g nástraha z kategorie opravdových "Big baitů". Díky těmto proporcím je Kofi Roach Shad 26 cm určen především příznivcům lovu velkých štik, sumců nebo hlavatek. Tužší materiál bez problémů odolá i velkým štičím zubům a životnost nástrahy je tak výrazně delší. Velký kopytový ocas dokáže i takto velkou nástrahu bez problémů rozpohybovat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kofi Roach 26 cm
Délka: 26 cm
Hmotnost: 144 g
Materiál nástrahy: Gumová směs bez ftalátů
Počet kusů v balení: 1 ks
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Cílová ryba: Štika, sumec, Hlavatka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: