Kofi Roach Shad 7 cm Ghost Roach

Neohodnoceno
Značka: LMAB
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: LRSS-095026
228 Kč 45,60 Kč / 1 ks
Kofi Roach Shad 7 cm Ghost Roach
Neohodnoceno
Značka: LMAB

Kofi Roach Shad 7 cm navržen pro úspěšnější a zábavnější přívlač

Kofi Roach Shad je věrná imitace plotice. Právě ta je nejčastější kořistí štik a okounů. Samozřejmě ji nepohrdne prakticky žádný dravec. To jsou hlavní důvody, proč jsou plotice nejčastěji napodobovaný tvar nástrahy. LMAB však zašel ještě dál! Realistický tvar Kofi Roache je doplněn o nejúspěšnější štikové barvy! Dokonalost pak podtrhuje odolný materiál (bez ftalátů!), díky, kterému Vám nástrahu nezničí první štika.

U nástrah Kofi Roach Shad se samozřejmě myslelo i na detaily. UV prvky ploutviček sloužících jako tzv. "target pointy" - body na které dravec útočí. Použita byla i větší velikost očí, které jsou často klíčem k úspěchu. Boky nástrah mají zvýrazněnou strukturu, která imituje šupiny ryb a dává "plotici" více realistický vzhled.

Kofi Roach Shad v nejmenší velikosti 7 cm přináší nejvíce záběrů prakticky od všech dravců. V úlovcích dominují okouni, candáti a překvapivě i pstruzi. Štiky většinou preferují větší velikost, ale pokud jim nástrahu správně naservírujete, útočí s o to větší agresivitou. Především letní a naopak zimní měsíce jsou pro nejmenší plotici od LMABu nejvhodnější. V létě je voda plná potěru, kterou Kofi Roach připomíná a v zimě při pomalém vedení dokáže přesvědčit i velké dravce k záběru!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kofi Roach 7 cm
Délka: 7 cm
Hmotnost: 3 g
Materiál nástrahy: Gumová směs bez ftalátů
Počet kusů v balení: 5 ks
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Vhodná velikost Jigu: #2
Cílová ryba: Okoun, bolen, Candát, Štika, Black Bass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: