PRDTR 35 89 mm C-07

Neohodnoceno
Značka: NAYS

PRDTR – gumová nástraha pro cestu za životními dravci

NAYS PRDTR je nástraha, za kterou mluví úlovky. Díky PRDTRu tým NAYS vyhrál první ročník závodu ZANDER PRO, kde na něj mimo jiné ulovil candáta 101 cm! Velké štiky, okouny a candáty ulovené na tuto nástrahu můžete počítat na stovky. Zkrátka je to nástraha, kterou chcete mít v krabičce.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: NPRS-617923
212 Kč
PRDTR 35 89 mm C-07
Neohodnoceno
Značka: NAYS
NAYS PRDTR 35 C 07
Akce

NAYS PRDTR je nástraha, za kterou mluví úlovky. Díky PRDTRu tým NAYS vyhrál první ročník závodu ZANDER PRO, kde na něj mimo jiné ulovil candáta 101 cm! Velké štiky, okouny a candáty ulovené na tuto nástrahu můžete počítat na stovky. Zkrátka je to  gumová nástraha, kterou chcete mít v krabičce.

V čem se skrývá jeho tajemství úspěchu? Je to především tvar a chod. Poměr velikosti kopýtka vůči tělu nástrahy byl upravován opravdu dlouho. Stejně tak použitý materiál prošel dlouhou érou vývoje. Výsledkem je velmi měkký materiál bez toxických změkčovadel a ftalátů. PRDTR má také silné česnekové aroma. Doporučujeme tak nástrahy uchovávat v originálním obalu.

PRDTR 35 - univerzální velikost pro české svazovky

Menší PRDTR 35 o délce 89 mm je ideální velikost pro lov candátů a okounů. PRDTR 35 doporučujeme kombinovat s jigy velikosti 1/0 až 2/0. Samozřejmě nechybí ve hřbetu drážka pro offsetový háček. Tato velikost se také skvěle hodí pro kombinace se Spinnerbaity NAYS.

NAYS PRDTR patří k tomu nejlepšímu co současný svět gumových nástrah nabízí. Množství a velikost úlovků mluví jasně. Objevte jeho kouzlo i Vy!

Doplňkové parametry

Kategorie: PRDTR 35 (8,9 cm)
Cílová ryba: Okoun, Candát
Délka: 89 mm
Hmotnost: 6 g
Počet kusů v balení: 9 ks
Typ: Gumová nástraha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: