PRDTR 50 127 mm C-02

Neohodnoceno
Značka: NAYS
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: NPRM-617992
249 Kč –36 % 159 Kč
PRDTR 50 127 mm C-02
Neohodnoceno
Značka: NAYS
NAYS PRDTR 50 C 02
Akce Výprodej
249 Kč –36 %

NAYS PRDTR je nástraha, za kterou mluví úlovky. Díky PRDTRu tým NAYS vyhrál první ročník závodu ZANDER PRO, kde na něj mimo jiné ulovil candáta 101 cm! Velké štiky, okouny a candáty ulovené na tuto nástrahu můžete počítat na stovky. Zkrátka je to  gumová nástraha, kterou chcete mít v krabičce.

V čem se skrývá jeho tajemství úspěchu? Je to především tvar a chod. Poměr velikosti kopýtka vůči tělu nástrahy byl upravován opravdu dlouho. Stejně tak použitý materiál prošel dlouhou érou vývoje. Výsledkem je velmi měkký materiál bez toxických změkčovadel a ftalátů. PRDTR má také silné česnekové aroma. Doporučujeme tak nástrahy uchovávat v originálním obalu.

PRDTR 50 - pro cílený lov candátů

Větší PRDTR 50 o délce 127 mm se skvěle hodí k cílenému lovu candátů během celé sezóny. V úlovcích samozřejmě nechybí ani štiky a okouni. Candát je však množstvím poněkud převyšuje a průměrná velikost ryb je víc než nadstandardní! Pokud tak hledáte ideální gumovou nástrahu k lovu candátů měl by být „pětkový“ PRDTR minimálně v užším výběru!

NAYS PRDTR patří k tomu nejlepšímu co současný svět gumových nástrah nabízí. Množství a velikost úlovků mluví jasně. Objevte jeho kouzlo i Vy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro radost
Délka: 127 mm
Hmotnost: 9 g
Počet kusů v balení: 5 ks
Typ: Gumová nástraha
Cílová ryba: Okoun, Candát, Štika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: