PRDTR 50 127 mm C-04

Neohodnoceno
Značka: NAYS

PRDTR - gumová nástraha pro cestu za životními dravci

NAYS PRDTR je nástraha, za kterou mluví úlovky. Díky PRDTRu tým NAYS vyhrál první ročník závodu ZANDER PRO, kde na něj mimo jiné ulovil candáta 101 cm! Velké štiky, okouny a candáty ulovené na tuto nástrahu můžete počítat na stovky. Zkrátka je to nástraha, kterou chcete mít v krabičce.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: NPRM-617916
212 Kč
PRDTR 50 127 mm C-04
Neohodnoceno
Značka: NAYS
NAYS PRDTR 50 C 04
Akce

NAYS PRDTR je nástraha, za kterou mluví úlovky. Díky PRDTRu tým NAYS vyhrál první ročník závodu ZANDER PRO, kde na něj mimo jiné ulovil candáta 101 cm! Velké štiky, okouny a candáty ulovené na tuto nástrahu můžete počítat na stovky. Zkrátka je to  gumová nástraha, kterou chcete mít v krabičce.

V čem se skrývá jeho tajemství úspěchu? Je to především tvar a chod. Poměr velikosti kopýtka vůči tělu nástrahy byl upravován opravdu dlouho. Stejně tak použitý materiál prošel dlouhou érou vývoje. Výsledkem je velmi měkký materiál bez toxických změkčovadel a ftalátů. PRDTR má také silné česnekové aroma. Doporučujeme tak nástrahy uchovávat v originálním obalu.

PRDTR 50 - pro cílený lov candátů

Větší PRDTR 50 o délce 127 mm se skvěle hodí k cílenému lovu candátů během celé sezóny. V úlovcích samozřejmě nechybí ani štiky a okouni. Candát je však množstvím poněkud převyšuje a průměrná velikost ryb je víc než nadstandardní! Pokud tak hledáte ideální gumovou nástrahu k lovu candátů měl by být „pětkový“ PRDTR minimálně v užším výběru!

NAYS PRDTR patří k tomu nejlepšímu co současný svět gumových nástrah nabízí. Množství a velikost úlovků mluví jasně. Objevte jeho kouzlo i Vy!

Doplňkové parametry

Kategorie: PRDTR 50 (12,7 cm)
Cílová ryba: Okoun, Candát, Štika
Délka: 127 mm
Hmotnost: 9 g
Počet kusů v balení: 5 ks
Typ: Gumová nástraha
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: