Shad 11 cm Deep Purple Sinking

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: HBSS-020288
379 Kč 379 Kč / 1 ks
Shad 11 cm Deep Purple Sinking
Neohodnoceno
Značka: Headbanger

Headbanger shad – jedinečný a originální

Headbanger Shad 11 cm v potápivé (sinking) verzi je nejpoužívanější varianta shadu na našich vodách. Lze s ní lovit všechny tuzemské dravce. Potápivá verze má ponor až 2,5 m, což je dostačující pro mnoho situací. Wobler kombinuje tři typy akce - typické woblerové kmitání těla, agresivní vibrace kopytového ocasu a „Headbangrovský“ pohyb do stran. Zvukový projev a delší náhozy pak zajišťují ocelové kuličky v těle wobleru.

Ikonická hlava Bangerhead dodává wobleru nepředvídané úskoky do stran. Úskoky připomínají typický pohyb unikající rybky před útočícím dravcem. Wobler tak vytváří iluzi snadné kořisti, která nechá chladným jen málokterého dravce. Velkou výhodou je také výměnný kopytový ocásek Replacement Tail. Ten je k dostání v jedenácti barevných variantách. Lze tak vytvořit více než stovku barevných kombinací! Vždy se tak dokážete přizpůsobit aktuálním podmínkám.

Headbanger Shad přináší nový trend do světa přívlače. Inovativní nástraha, která přináší mnoho úlovků a stojí za to ji vyzkoušet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Headbanger Shad 11 cm Sinking
Cílová ryba: Okoun, Tloušť, bolen, Candát, Štika
Délka: 11 cm
Hmotnost: 13 g
Ponor: 0,6 - 2,5 m
Potápivost: Sinking (potápivý)
Typ nástrahy: Wobler
Velikost háčku: #4 VMC
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: