DUO Spearhead Ryuki 50S TAKUMI ASI4044 Full Chart Yamame

Neohodnoceno
Značka: DUO
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: DRST-133221
399 Kč –38 % 249 Kč 249 Kč / 1 ks
DUO Spearhead Ryuki 50S TAKUMI ASI4044 Full Chart Yamame
Neohodnoceno
Značka: DUO
spearhead 50S takumi Full chart Yamame ASI4044
Akce Výprodej
399 Kč –38 %

Spearhead Ryuki 50S TAKUMI nový král pstruhových woblerů

Pokud znáte značku DUO pravděpodobně budete znát i woblery Spearhead. Naše legenda Spearhead 45S si získala mnoho srdcí českých a slovenských rybářů.  Není se čemu divit. Nejeden rybář mu vděčí za životního pstruha. Nic však není dokonalé a mírnější proudy nejsou pro 45tku zrovna ideální. Proto DUO vytvořilo model TAKUMI.

Jak můžete vidět na porovnání. Verze TAKUMI je nižší, ale širší než klasický spearhead. I přes velkou podobnost obou woblerů se každý chová jinak a je vhodný do jiných situací. Klasický Spearhead kraluje proudům. TAKUMI je naopak vhodný do mělčích nebo méně proudných úseků. Stejná váha 4g jako menší bratranec Spearhead 45S značí i mírně pomalejší rychlost klesání wobleru. To  usnadní Vaše první kroky, pokud se spearheady nebo obecně těžšími pstruhovými woblery nemáte mnoho zkušeností.

Slovo TAKUMI v japonštině znamená dosažení mistrovství ve svém oboru. ( trénink dané dovednosti více než 60 tisíc hodin). Vývoj TAKUMI tak lze přirovnat k broušení diamantu. Spearhead TAKUMI přebírá většinu skvělých vlastností klasického spearheadu a ještě je zdokonaluje.

Slovem TAKUMI jsme se řídili i při výběru barevné balety. Vybrali jsme naše nejúspěšnější barvy klasického spearheadu jakou jsou Natural Yamame, Full Chart Yamame  a Wakasagi. Doplnili je o nové barvy Blue Back RB II, Yvory Yamame OB a Yuo OB, aby paleta barev byla opravdu našlapaná!

Jak Sperhead TAKUMI vodit:

Verze Takumi se vodí velmi podobně jako klasická 45tka.  Nejúspěšnější je tak vedení klasickým pstruhových twitchem.  To v praxi znamená 2-4 krátké trhnutí prutu, doplněné jedním delším a pauza nebo pomalejší rovnoměrné přitahování. Takumi lze v mělkých vodách vést také klasickým “Steady Twitch”. Velmi individuální metoda, kdy wobler přitahujeme sérií krátkých trhnutí za stálého přitahování a občas jej zastavíte. Málo používaná technika, které se velmi osvědčila v roce 2020.

Spearhead TAKUMI tak snoubí brilantní japonské inženýrství a technika, ke které jsme přidali i naše osobní zkušenosti na Českých a Slovenských revírech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Délka: 50 mm
Hmotnost: 4 g
Potápivost: Sinking (potápivý)
Ponor: 0,4-0,8 m
Materiál nástrahy: Plast
Velikost háčku: #12 Spearhead
Typ nástrahy: Wobler
Cílová ryba: Pstruh, Okoun, Tloušť, Parma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Spearhead Ryuki 45S Full Chart Yamame ASI4044
399 Kč
Kód: DSPC-068813
DUO Spearhead Ryuki 60S ASI4044 Full Chart Yamame
429 Kč
Kód: DSRL-068691
Spearhead 38S Full Chart Yamame ASI4044 Kód: DSRS-1116880