Spearhead Ryuki 60S ACC4834 Yamame ND

Neohodnoceno
Značka: DUO
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: DSRL-080600
429 Kč 429 Kč / 1 ks
Spearhead Ryuki 60S ACC4834 Yamame ND
Neohodnoceno
Značka: DUO

Spearhead 60S wobler na velké pstruhy

Větší sourozenec klasického Spearheadu 50S. Pokud hledáte větší pstruhový wobler pro lov velkých pstruhů, právě jste ho našli! Velikostní průměr úlovků je výrazně vyšší díky absenci záběrů malých ryb. To přispívá k ochraně malých pstruhů a neplaší nadějná místa jejich zdoláváním.

Spearhead 60S má oproti menším modelům protáhlejší tělo. Vyšší hmotnost, úzký profil a skvělá stabilita zůstaly zachovány. Wobler má také typickou „spearheadovskou“ akci. Na českých pstruhových revírech doporučujeme vzhledem k pravidlům odstraňovat koncový trojháček. Podle našich zkušeností toto řešení také zvyšuje procento úspěšně zdolaných pstruhů.

Protáhlejší tělo wobleru více imituje oukleje – přirozenou potravu bolenů. Spearhead 60S tak najde svoje uplatnění nejen na pstruhových revírech! Velké úspěchy slaví při lovu bolenů pod jezy, kde oceníte kromě stability i skvělé nahazovací vlastnosti wobleru.

Spearhead 60S je také skvělý okounový wobler! Při jejich lovu je dobré vodit wobler podobně jako gumové nástrahy stylem „Stop and go”. Rychlý propad a agresivní akce je skvělá kombinace především pro letní přívlač, kdy jsou okouni často apatičtí vůči klasickým nástrahám.

Spearhead 60S je ideální wobler pro cílený lov velkých pstruhů. Stejně tak si s ním užijete spoustu zábavy při lovu bolenů a okounů. Lze ho tak označit za „celoroční“ wobler.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spearhead Ryuki 60S
Cílová ryba: Pstruh, Okoun, Tloušť, bolen
Délka: 60 mm
Hmotnost: 6,5 g
Ponor: 0,4 - 0,8 m
Potápivost: Sinking (potápivý)
Typ nástrahy: Wobler
Velikost háčku: #10 Spearhead Ryuki
Položka byla vyprodána…

How to Spearhead 60S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: