Spinnerbait MZ RNNR L MZD-03 21 g

Neohodnoceno
Značka: NAYS
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: NRNL-390602
329 Kč –21 % 259 Kč 259 Kč / 1 ks
Spinnerbait MZ RNNR L MZD-03 21 g
Neohodnoceno
Značka: NAYS
NAYS spinnerbait 21g RNNR D03 L
Akce Výprodej
329 Kč –21 %

Spinnerbait RNNR od NAYS - promyšlený do nejmenšího detailu

Spinnerbaity jsou určeny především pro lov v zarostlých místech, kde díky svému tvaru prakticky neváznou. Velmi dobrých výsledků ale dosahují i v "bezvázkových" místech. Hodí se především pro lov okounů a štik. Spinnerbait RNNR pracuje na dvou úrovních. Nejprve lístek v horní části dravce zaujme a přiláká. Ten následně útočí na spodní část, kde je háček a Skirt (silikonové třásně) a případně trailer (připevněná gumová nástraha). 

Spinnerbait RNNR od NAYS má několik zásadních vylepšení:

1) Zavrtávací trn - u jiných Spinnerbaitů se připevňují trailery (gumové nástrahy) přímo na háček. To snižuje životnost gum, protože se rychleji roztrhají díky přímému kontaktu s dravčí tlamou. Ještě zásadnější je větší ztrátovost ryb, protože gumová nástraha zasahuje až do obloučku háčku.

2) 2 listy - větší velikost L má na horním raménku hned dva listy vrbového typu (Willow). Nástraha má ve vodě větší siluetu a vysílá více optických i tlakových signálů. Lze jej tak úspěšně použít v hlubších vodách.

3) Oči - Velké a výrazné oči jsou základ každé nástrahy. Jsou tzv. ,,target point" - tedy bod, na který dravci útočí. NAYS použil největší možné oči vzhledem k zachování tvaru.

4) Gumové stopery - v balení naleznete 6 ks stopperů, které se připevňují do zahnutí pro karabinku. Díky tomu karabinka neklouže po ramínkách Spinnerbaitu a zároveň si Spinnerbait zachovává pružnost pro bezpečnější zdolávání a nižší ztrátovost ryb, díky přímějšímu úhlu mezi šňůrou a háčkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spinnerbait MZ RNNR L
Hmotnost: 21 g
Materiál: Kov + silikon
Velikost: L
Cílová ryba: Okoun, Candát, Štika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: