Tail 23 cm Coward Floating

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: HBTF-021155
599 Kč –50 % 299 Kč 299 Kč / 1 ks
Tail 23 cm Coward Floating
Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Headbanger Tail 23 Coward
599 Kč –50 %

Headbanger Tail 23 cm  – noční můra velkých štik

Headbanger Tail 23 cm přináší kombinaci toho nejlepšího pro lov štik. Základem je hlava RockerHead, která nástraze dodává typický „headbangerovský“ chod. Jedinečnosti nástraze dodává volný twisterový ocas. Ten se ukázal jako výrazně účinnější při lovu štik oproti tvaru kopyta. Důvodem je přemíra používání kopytového tvaru ocasu, který štiky již znají a často před ním doslova prchají. Jistě také potěší nízká hmotnost vzhledem k velikosti nástrahy, která je „pouhých“ 48 gramů.

Další předností koncové části je možnost výměny twisterového ocasu, pokud jej štiky poškodí. Kromě zachování 100% funkčnosti nástrahy, lze díky dvanácti barevným variantám Replacement tailu vytvořit originální kombinaci barvy těla a ocasu.

Headbanger Tail má celodrátěnou konstrukci. Díky tomu se jej nemusíte bát použít ani při lovu sumců. V kombinaci s opravdu pevnými VMC trojháčky získáváte nástrahu, která vydrží opravdu velké zatížení. Headbanger Tail doporučujeme vodit kontinuálním přitahováním s občasnou pauzou. Pokud patříte k rybářům, kteří se zaměřují na lov štik přívlačí, je skoro povinnost mít Headbanger Tail v krabičce!

Stejně jako všechny nástrahy Headbanger je i Headbanger Tail 23 vyroben z ekologických materiálů bez použití olova.

Doplňkové parametry

Kategorie: Headbanger Tail 23 cm
Délka: 23 cm
Hmotnost: 48 g
Ponor: 0,0 - 1,5 m
Velikost háčku: #2/0 a #1 VMC
Cílová ryba: Štika, sumec, Hlavatka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: