Realis Spinbait 80 CCC3190 Ghost M Shad

Neohodnoceno
Značka: DUO
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: DRSB-061388
449 Kč 449 Kč / 1 ks
Realis Spinbait 80 CCC3190 Ghost M Shad
Neohodnoceno
Značka: DUO
Spinbait 80 Ghost M Shad CCC3190
Akce

Spinbait 80 – potápivý wobler, který lze vést po hladině. Měníme přívlač v Čechách a na Slovenku – už zase!

Realis Spinbait 80 je v našich podmínkách zcela nový typ woblerů. Na první pohled vypadá Spinbait jako hladinový propper, ovšem zdání klame. Spinbait 80 je potápivýWobler tak lze vodit ve všech partiích vodního sloupce – byl k tomu i konstruován. Díky tomu lze okamžitě reagovat na aktuální podmínky u vody.

Wobler má úzké tělo s vynikajícími aero i  hydro dynamickými vlastnostmi. Spinbaity mají skvělé letové vlastnosti a jsou uzpůsobeny k dalekým náhozům. Vrtulky wobleru se otáčí proti sobě a díky tomu vytváří unikátní vibrace a mikro-pulzy v různých frekvencích. Vrtulky svým tvarem vhání do vody více vzduchu a zvuk, který vrtulky vytváří je mělčí, ale snadněji šiřitelný. Tělo Spinbaitu se během přitahování lehce kolíbá a vytváří silné odlesky, které lákají ryby z velké dálky. Wobler je dokonale vyvážený a propadá ke dnu vodorovně s kmitavým pohybem ze strany na stranu. To je geniální řešení při lovu metodou stop – and – go!

Jak Realis Spinbait 80 vodit:

1) Hladinové vedení – klasické vedení propů, kdy po nahození zvednete špičku a monotónně přitahujete wobler po hladině. Doporučujeme měnit rychlosti přitahování, aby se rozbila jednotvárnost vedení.

2) Mělce pod hladinou – velmi podobná technika hladinovému vedení, ovšem tentokrát nechte wobler mírně klesnout a přitahujte jej více skloněnou špičkou. Velmi účinná metoda na ochytané ryby! Tam, kde už boleni, štiky nebo tloušti znají povrchové návnady, dokážete se Spinbaitem znovu dostávat záběry!

3) Stop – and – go – technika, která činí Realis Spinbait 80 tak jedinečným. Díky jeho potápivosti jej lze vodit podobně jako gumové nástrahy. 2-3 rychlé otočky a nechat wobler propadat vodním sloupcem. Během propadu díky kmitavým pohybům vytváří další odlesky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spinbait 80
Délka: 80 mm
Hmotnost: 9,5 g
Potápivost: Sinking (potápivý)
Ponor: 0,0 - 3,5 m
Materiál nástrahy: Plast
Velikost háčku: #8X
Provedení: Silent (tiché)
Typ nástrahy: Wobler
Cílová ryba: Okoun, bolen, Štika, Black Bass
Položka byla vyprodána…

Podvodní záběry Spinbaitu 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Spinbait 60 Grade A CVN3379 Sexy Wakasagi
429 Kč
Kód: DRSG-161606