Spitfire 16 cm Bluegill

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: HSFM-027126
499 Kč 499 Kč / 1 ks
Spitfire 16 cm Bluegill
Neohodnoceno
Značka: Headbanger

Spirtfire – nový král hladinových woblerů

Spitfire kombinuje vlastnosti pencilu, swimbaitu a properu. K tomu přidává jedinečný ActionLip. Výsledný tvar a vlastnosti vytváří novou a originální nástrahu! Dělené tělo má velmi realistický pohyb plavající rybky. ActionLip spitfiru vytváří silné vibrace a dodává wobleru silný zvukový projev. 

Chod spitfiru se odvíjí od rychlosti přitahování. Při rychlém tažení má ActionLip výrazný kmitavý pohyb a vydává šplouchavý zvuk. Silné kmitání Actionlipu také rozhýbe tělo wobleru více do stran. Při pomalejším vedení je ActionLip více zanořený a nedělá ve vodě takový „banger“. Naopak výraznější jsou vysílané vibrace. Chod je také uzavřenější.

Velký Spitfire v délce 16 cm a hmotnosti 55 g patří k největším hladinovým nástrahám na trhu! V našich podmínkách je tak určený především k lovu štik. Mezi úlovky se však stále objevují boleni a především při nočních lovech i sumci!

Jako nejvhodnější se ukázalo vést Spitfire rychleji a pokud nepřichází záběry, nebo dravci nástrahu pouze sledují vedení zpomalit. Tato změna rychlosti, kdy wobler přestane mít agresivní chod, často přihází záběry.

Spitfire doplňuje paletu nástrah Headbanger o hladinový wobler, který opět přináší zcela nové možnosti prezentace nástrah a má velký potenciál i na prochytaných vodách, kde dravci na klasické nástrahy nereagují!

Doplňkové parametry

Kategorie: Spitfire 16 cm
Délka: 16 cm
Hmotnost: 54 g
Materiál nástrahy: Plast
Ponor: 0,0 - 0,0 m (hladinová nástraha)
Typ nástrahy: Wobler
Velikost háčku: VMC #1 + #2

Jak vodit Spitfire

Spitfire Promo

Spitfire Promo 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: