Spin 11 g ACC0001 Pearl Red Head

Neohodnoceno
Značka: DUO
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: DRSJ-139865
399 Kč 399 Kč / 1 ks
Spin 11 g ACC0001 Pearl Red Head
Neohodnoceno
Značka: DUO

Realis Spin upgrade klasických tailspinnerů

Realis Spin představuje zcela nové řešení klasických "tailspinnerů", které řeší jejich neduhy. Běžné spintaily mají lístek umístěný na konci nástrahy a trojháček v přední části pod nástrahou. Dravec útočící na "target point" v podobě lístku tak často mine háček. Realis Spin má za lístkem umístěný druhý trojháček. Díky tomu je úspěšnost proměněných záběrů blízká 100 %. Další předností zadního trojháčku je menší ztrátovost v překážkách po odstranění prvního trojháčku.

Naprosto klíčovým se zadní trojháček ukázal při cíleném lovu parem. Parma má poměrně malou tlamu a je pro ní těžké "trefit" aktivně vedené nástrahy. Realis Spin má poměrně stálý chod, což parmám pomáhá s úspěšným útokem. Většina útoků je také vedena zezadu a více než 90 % všech parem, které jsme s Realis Spinem chytili bylo chyceno právě za zadní trojháček. Kromě parem je Realis Spin určen především k lovu okounů, pstruhů a bolenů. Skvělé letové vlastnosti jej umožňují nahazovat velmi daleko a lze ho vodit i těsně pod hladinou, kde boleni většinou loví.

Vedení spinu je dobré přizpůsobit aktuálním podmínkám a cílové rybě. Na okouny se naopak nejvíce osvědčilo vedení metodou propadu a STOP-AND-GO nebo kontinuálním přitahováním sloupcem. Na pstruhy se pak díky své vyšší váze a nízkému odporu osvědčilo pomalé přitahování, s občasnou pauzou nebo poškubnutím. Při cíleném lovu bolenů se nejvíce osvědčilo klasické, rychlé vedení těsně pod hladinou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spin
Cílová ryba: Okoun, Tloušť, bolen, Parma
Délka: 38 mm
Hmotnost: 11 g
Materiál nástrahy: Kov
Ponor: 0,5 - X m
Potápivost: Sinking (potápivý)
Velikost háčku: #10

Realis Spin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: