BangerRibs 3,4" 8,6 cm Green Pumpkin

Neohodnoceno
Značka: Headbanger

BangerRibs – revoluční žebrování pro volnost pohybu a efektivitu záseku

Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: HBRM-027447
229 Kč 45,80 Kč / 1 ks
BangerRibs 3,4" 8,6 cm Green Pumpkin
Neohodnoceno
Značka: Headbanger

BangerRibs je další revoluční gumová nástraha od značky Headbanger. Duté žebrované tělo přináší zásadní vylepšení vlastností gumových nástrah. Tím nejdůležitějším je maximální volnost pohybu celého těla nástrahy během přitahování. Žebra dávají nástraze větší siluetu, ale umožňují spolehlivější zásek, protože nástraha klade v rybí tlamě menší odpor a lépe přenáší sílu záseku na hrot háčku. Díky tomu se zvyšuje procento proměněných záběrů.

Ocásek BangerRibsu je kombinací klasického twistrového srpku a kopýtka. Spolu s žebrováním má nástraha velmi realistický pohyb zraněné rybky. BangerRibs je ideální používat v kombinaci s Rockerheadem. Lze ho však použít i na klasickém jigu nebo jiných montážích jako drop-shot, offset, texas nebo Carolina rig.

BangerRibs je vyroben z měkkého, ale pevného materiálu, který je bez toxických změkčovadel a ftalátů. Realistický vzhled podtrhují velké oči a skvělé barvy. BangerRibs je v mnoha ohledech unikátní gumová nástraha, která přináší nové možnosti vedení, a především zvyšuje procento proměněných záběrů. Velikost nástrahy BangerRibs je ideální k lovu candátů a okounů.

Doplňkové parametry

Kategorie: BangerRibs 3,4" 8,6 cm
Cílová ryba: Okoun, Candát, Štika
Délka: 8,6 cm
Hmotnost: 7 g
Materiál nástrahy: Gumová směs bez ftalátů
Počet kusů v balení: 5 ks
Typ: Gumová nástraha

BangerRibs + Rockerhead

Herbanger BangerRibs promo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: