Shinmushi CCC3265 Frogster Fly

Neohodnoceno
Značka: DUO
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: DRSH-116293
429 Kč 429 Kč / 1 ks
Shinmushi CCC3265 Frogster Fly
Neohodnoceno
Značka: DUO

Shinmushi – větší verze cikády Koshinmushi abyste rybám nasadili pořádného brouka do hlavy

Shinmushi jsme do nabídky zařadili po velkém úspěchu menší velikosti Koshinmushi. Zároveň jste volali po větší velikosti pro delší hody a lepší selektování ryb. Všechny ostatní přednosti zůstali zachovány!

Jiný pohled = jiné barvy

Při lovu na hladinové nástrahy je třeba si uvědomit, že dravci vidí wobler nejčastěji zespodu směrem k obloze. Proto jsme se při výběru barev soustředili primárně na tento kontrast. V nabídce tak naleznete černou Aburazemi, která se skvěle hodí pro lovu za jasných slunečních dní. Pokud je zataženo je dobré zvolit světlé bříško Frogster flye. Hnědá (Beetle) a zelená barva (Kinkame) jsou univerzální barvy pro většinu situací.

Vytvoř si originál!

Inženýři z DUO vždy hledají způsob, jak vylepšit téměř dokonalé věci a Shinmushi je přímo mistrovské dílo! Shinmushi je vlastně takové lego, kterou si lze upravit podle vlastních potřeb. Středové očko, do kterého je upevněn trojháček funguje jako šroub. Celé Shinmushi je tak rozebíratelné a díky tomu lze kombinovat různě barevné části mezi sebou. Vyměnit lze i gumové třásně za jiné materiály. To však nedoporučujeme, protože nožičky jsou ze speciálního materiálu, který vysílá vibrace.

Děláme věci jinak – jednoduše

Výrobci své cikády často komplikují a přidávají do nich různé pohyblivé části, které mají tendenci se porouchat. V DUU se zaměřili na samotný základ – materiál nástrahy. Shinmushi má křidélka pevná a vyrobená z jednoho kusu. Použit byl speciální materiál Elastomer, který je měkký, ale zároveň pevný a odolný. Samotné tělo je vyrobené z odolné plastové směsi.  Barevné kombinace se speciální úpravou jsou dílem pana Aiby, které ve svém oboru patří k absolutní špičce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Shinmushi
Délka: 40 mm
Hmotnost: 5,7 g
Ponor: 0,0 - 0,0 m (hladinová nástraha)
Materiál nástrahy: Plast + Elastomer
Velikost háčku: #10
Cílová ryba: Okoun, Tloušť, bolen
Položka byla vyprodána…

DUO Shinmushi

DUO Shinmushi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: