V termínu 5.7. -14.7. máme dovolenou. Objednávky v tomto termínu Vám zašleme v pondělí 15.7.. Děkujeme za pochopení, tým Duofishing.cz

Versa Shad 3" 7,5 cm F082 Green Pumpkin Chartreuse

1 hodnocení
Značka: DUO
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: DVSS-178420
179 Kč 17,90 Kč / 1 ks
Versa Shad 3" 7,5 cm F082 Green Pumpkin Chartreuse
1 hodnocení
Značka: DUO
4,0 1 hodnocení

Versa Shad - vyroben v Japonsku, navržen pro lov okounů a candátů

Versa Shad je první gumová nástraha DUO vytvořená speciálně pro evropský trh a naše styly přívlače. Versa Shad je určený k lovu okounů a candátů. Tělo nástrahy tak má úzký, protáhlý tvar, který vypadá jako drobná rybka. Versa Shad je jednou z mála japonských gumových nástrah dostupných v "evropských" barvách jako je Chartreuse Shad nebo Green Pumpkin, které se v Japonsku přiliš nepoužívají.

Designový podpis DUO a japonské preciznosti najdete v detailech, které ve výsledku dělají velký rozdíl v úspěšnosti. Nejviditelnější je "Flashing action" - v praxi to znamená, že nástraha při tažení pouze nekmitá kopýtkem, ale přetáčí se ze strany na stranu a vydává více odlesků, než ostatní nástrahy. Specifické je i vyvážení, kdy při lovu na Drop Shot nebo s offset háčkem propadá Versa Shad vodorovně. To je mnohem přirozenější než klasický svislý, který má většina gumových nástrah.

Z dalších nechybí dnes již poměrně klasické prvky jako jsou drážky pro offset háček, krevetové aroma a bezftalátový materiál Elastomer - který má delší životnost než klasické směsi (dravci Vám nebudou tak často kousat kopýtko nástrahy).

Versa Shad není jen další gumová nástraha, která zapadne na dno krabiček. Díky promyšleným detailům je jeho účinnost, životnost a celková efektivita dotažená na nejvyšší možnou úroveň současných technologií. Prostě ho musíte vyzkoušet!

Doplňkové parametry

Kategorie: Versa Shad 3" 7,5 cm
Délka: 7,5 cm
Hmotnost: 2,4 g
Aroma: Krevety
Materiál nástrahy: Gumová směs
Počet kusů v balení: 10 ks
EAN: 4525918178420
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Cílová ryba: Okoun, Candát, Black Bass
Položka byla vyprodána…

Versa Shad představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

headbanger BangerBug Bama Craw
199 Kč
Kód: HBBS-026051