V termínu 5.7. -14.7. máme dovolenou. Objednávky v tomto termínu Vám zašleme v pondělí 15.7.. Děkujeme za pochopení, tým Duofishing.cz

DainsleiF Overbraise 6'1 L-S

Neohodnoceno
Značka: ValkeIN
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: VDAO-049569
12 950 Kč 12 950 Kč / 1 ks
DainsleiF Overbraise 6'1 L-S
Neohodnoceno
Značka: ValkeIN

Dokonalý japonský design i vlastnosti

DainsleiF Overbraise je zcela nová řada prutů ValkeIN vycházející z vlajkové série DainsleiF. Na první pohled je patrný rozdíl v materiálu sedla. Použitý duplon nejen skvěle vypadá, ale je i velmi příjemný do ruky. Dřevěné sedlo se zlatými doplňky podtrhuje luxusní vzhled prutu. Hlavní rozdíl oproti vlajkové řadě jsou použitá očka. Na modelu Overbraise jsou očka řady FUJI Titanium. Na vrcholném DainsleiFu jsou očka FUJI Torzite. Použitý blank i jeho vlastnosti jsou pak identické jako u vrcholné řady.

Model 6'1L-S je určen pro lov s malými plandavkami a woblery. Nemusíte se bát použít i opravdu malé plandavky jako je Servent Spear nebo woblery typu Kuga NANO S. Ideální rozmezí hmotnosti plandavek je cca 0,8 - 2,9 g. Samozřejmě zvládne i těžší modely, ale ztratí svou dynamiku a rychlost.

Akce prutu je definována písmy LS - L (light action = lehké akce) a a S (Slow taper = pozvolné tuhnutí). Prut se vyznačuje jemnou špičkou, která pozvolna tuhne po celé délce prutu. Přesto, že je prut poměrně měkký, zachovává si až neuvěřitelnou rychlost a vynikající citlivost. Jeho doménou budu dny se slabou aktivitou a opatrnými záběry. S Oberbraisem 6'1L-S dokážete bez problémů proměňovat záběry a bezpečně zdolávat téměř každou rybu. 

DainsleiF Overbraise je pro nás velkým překvapením, díky skvělým vlastnostem blanku vrcholného DainsleiFu za přijatelnější cenu a navíc přidává luxusní a funkční design.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Akce: Regular Fast
Délka: 186 cm
Hmotnost: 82 g
Celková délka rukojeti: 255 mm
EAN: 4570027049567
Počet oček: 8
Transportní délka: 96 cm
Typ oček: Fuji Títanium
Vrhací zátěž: 0,3 - 5 g
Cílová ryba: Pstruh, Tloušť
Položka byla vyprodána…

Představení a první dojmy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

BreakThrough ZeroVerge FE 61L
Tip
7 590 Kč
Kód: VBTZ-302479