V termínu 5.7. -14.7. máme dovolenou. Objednávky v tomto termínu Vám zašleme v pondělí 15.7.. Děkujeme za pochopení, tým Duofishing.cz

Firetail V2 17 cm Black/Orange

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: HFVS-027614
249 Kč 249 Kč / 1 ks
Firetail V2 17 cm Black/Orange
Neohodnoceno
Značka: Headbanger

Firetail V2 - stabilnější, flexibilnější a účinnější

Nová verze oblíbeného Firetailu. Headbanger Firetail V2 má několik zásadních vylepšení - Profil nástrahy je vyšší a užší - díky tomu se Firetail V2 snadněji vodí i při rychlejším vedení bez rizika přetáčení (hlavní neduh předchozího modelu). Rovnoměrné rozložení váhy také zlepšilo přesnost a délku hodů. 

Použitý materiál je měkčí než u předchozí verze. Nový Firetail V2 tak má přirozenější akci - především v kombinaci s Rockerhead Stingery. Přepracovaná byla i barevná paleta, která má přirozenější barvy a doplněno bylo i několik osvědčených barev. Rybaření s novým Firetailem je snadnější, nové barvy přirozenější a účinnost vyšší. Zkrátka vše co potřebujete k úspěšné přívlači.

Menší velikost 17 cm je skvělá varianta pokud s velkými nástrahami začínáte a nechcete přijít o množství záběrů a zároveň zvýšit šance na velkého dravce. Díky nízké váze jej dokážete házet bez únavy celý den i s lehčím štikovým prutem. Firetail je primárně určen k lovu štik, ale v úlovcích nechybí ani sumci a velcí candáti!

Doplňkové parametry

Kategorie: Firetail V2 17 cm
Délka: 17 cm
Hmotnost: 46 g
Materiál nástrahy: Gumová směs bez ftalátů
Počet kusů v balení: 1 ks
EAN: 819521027614
Typ nástrahy: Gumová nástraha
Kód výrobce: HB-FT-17-BO2
Cílová ryba: Candát, Štika, sumec

Firetail V2 - představení v Češtině

Představení Firetailu V2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

FireTail v2 BlackOrange
Akce
217 Kč
299 Kč (–27 %)
Kód: HBFL-027768