V termínu 5.7. -14.7. máme dovolenou. Objednávky v tomto termínu Vám zašleme v pondělí 15.7.. Děkujeme za pochopení, tým Duofishing.cz

Koshinmushi CCC3205 Shirohitori

Neohodnoceno
Značka: DUO
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: DRCK-090982
429 Kč 429 Kč / 1 ks
Koshinmushi CCC3205 Shirohitori
Neohodnoceno
Značka: DUO

Propracovaná a originální cikáda Koshinmushi pro spoustu letní zábavy 

Cikády zažívají v poslední době velký boom a není se čemu divit. V Evropě tento typ nástrah dosud nebyl příliš známý a o to lepší výsledky přináší! Největších úspěchů s Koshinmushi dostáhnete v letních měsících, kdy ryby na hladinové nástrahy reagují nejlépe.

Jiný pohled = jiné barvy

Při lovu na hladinové nástrahy je třeba si uvědomit, že dravci vidí wobler nejčastěji zespodu směrem k obloze. Proto jsme se při výběru barev soustředili primárně na tento kontrast. V nabídce tak naleznete černou Aburazemi, která se skvěle hodí pro lov za jasných slunečních dní. Pokud je zataženo, je dobré zvolit světlé bříško Frogster flye nebo Honey bugu. Hnědá (Beetle) a zelená barva (Kinkame) jsou univerzální barvy pro většinu situací.

Vytvoř si originál!

Inženýři z DUO vždy hledají způsob, jak ještě vylepšit již téměř dokonalé věci a Koshinmushi je tak přímo mistrovské dílo! Koshinmushi je vlastně takové lego, které si lze upravit podle vlastních potřeb. Středové očko, do kterého je upevněn trojháček funguje jako šroub. Celé Koshinmushi je tak rozebíratelné a díky tomu lze kombinovat různě barevné části mezi sebou. Například na zelený Frogster fly můžete dát černé bříško z Aburazemi. Vyměnit lze i gumové třásně za jiné materiály – což však nedoporučujeme, protože nožičky jsou ze speciálního materiálu, který vysílá vibrace při tažení.

Děláme věci jinak – jednoduše

Výrobci své cikády často zbytečně komplikují a přidávají do nich různé pohyblivé části, které mají tendenci se porouchat. V DUU se zaměřili na samotný základ – materiál nástrahy. Místo pohyblivých křídel jsou u Koshinmushi křidélka pevná a vyrobená z jednoho kusu. Použit byl speciální materiál Elastomer, který je měkký, ale zároveň pevný a odolný. Samotné tělo je vyrobené z odolné plastové směsi.  Fantastické barevné kombinace se speciální úpravou jsou dílem pana Aiby, který ve svém oboru patří k absolutní špičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koshinmushi
Délka: 30 mm
Hmotnost: 3,1 g
Ponor: 0,0 - 0,0 m (hladinová nástraha)
Materiál nástrahy: Plast + Elastomer
Velikost háčku: #12
Cílová ryba: Pstruh, Okoun, Tloušť, Jesen

DUO Realis Koshinmushi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: