Spearhead Ryuki 38S CCC3836 Rainbow Trout ND

Neohodnoceno
Značka: DUO
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: DSRS-117054
399 Kč 399 Kč / 1 ks
Spearhead Ryuki 38S CCC3836 Rainbow Trout ND
Neohodnoceno
Značka: DUO
Spearhead Ryuki 45S Rainbow trout ND CCC3836
Novinka Tip

Spearhead 38S – nejmenší wobler z rodiny Spearhead Ryuki

Nejmenší model ze série pstruhový woblerů Spearhead Ryuki. Spearheady jsou svými parametry ideální woblery do silných proudů, kde mají skvělou stabilitu. Vyšší hmotnost a úzký profil usnadňují vedení bez ohledu na sílu proudu.

Menší velikost 38S se však osvědčila i pro lov okounů a tloušťů. S hmotností 2,8 gramů patří k nejtěžším ve své kategorii. V kombinaci s aerodynamickým tvarem se nemusíte obávat ani délky náhozů. Je víc než dostatečná.

Chod je typicky agresivní „speardovský“. Nejvhodnější je vedení krátkými agresivními trhnutími tzv. „twitchováním“. V proudech se osvědčilo i kontinuální přitahování s občasnou pauzou. Pro lov okounů doporučujeme vedení stylem Stop-and-go.

Spearhead 38S je ideální wobler pro české a slovenské pstruhové revíry. Přináší spoustu záběrů od všech velikostí ryb. V rámci dodržování rybářské řádu doporučujeme odstranit středový trojháček.

Spearheady splní vše, co od nich požadujete. Dostanou se do míst, kde pstruzi stojí a díky svým proporcím se tam i udrží a zachovávají si skvělý chod. Se spearheady nebyl lov pstruhů nikdy jednodušší!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spearhead Ryuki 38S
Délka: 38 mm
Hmotnost: 2,8 g
Potápivost: Sinking (potápivý)
Ponor: 0,4 - 0,8 m
Velikost háčku: #14 Ryuki
EAN: 4525918117054
Typ nástrahy: Wobler
Cílová ryba: Pstruh, Okoun, Tloušť

How to video Spearhead Ryuki 38S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: