Spitfire 11 cm Black

Neohodnoceno
Značka: Headbanger
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: HSPS-027010
379 Kč 379 Kč / 1 ks
Spitfire 11 cm Black
Neohodnoceno
Značka: Headbanger

Spirtfire – nový král hladinových woblerů

Spitfire kombinuje vlastnosti pencilu, swimbaitu a properu. K tomu přidává jedinečný ActionLip. Výsledný tvar a vlastnosti vytváří novou a originální nástrahu! Dělené tělo má velmi realistický pohyb plavající rybky. ActionLip spitfiru vytváří silné vibrace a dodává wobleru silný zvukový projev. Hmotnost 17 gramů při délce 11 cm je také příslibem dalekých hodů.

Chod spitfiru se odvíjí od rychlosti přitahování. Při rychlém tažení má ActionLip výrazný kmitavý pohyb a vydává šplouchavý zvuk. Silné kmitání Actionlipu také rozhýbe tělo wobleru více do stran. Toto vedení je velmi účinné při lovu bolenů a štik.

 Při pomalejším vedení je ActionLip více zanořený a nedělá ve vodě takový „banger“. Naopak výraznější jsou vysílané vibrace. Chod je také uzavřenější. Pomalejší vedení je vhodné pro lov velkých okounů.

Jako nejvhodnější se ukázalo vést Spitfire rychleji a pokud nepřichází záběry, nebo dravci nástrahu pouze sledují vedení zpomalit. Tato změna rychlosti, kdy wobler přestane mít agresivní chod, často přihází záběry.

 

Spitfire doplňuje paletu nástrah Headbanger o hladinový wobler, který opět přináší zcela nové možnosti prezentace nástrah a má velký potenciál i na prochytaných vodách, kde dravci na klasické nástrahy nereagují!

Doplňkové parametry

Kategorie: Spitfire 11 cm
Cílová ryba: Okoun, Tloušť, bolen, Štika
Délka: 11 cm
Hmotnost: 17 g
Materiál nástrahy: Plast
Ponor: 0,0 - 0,0 m (hladinová nástraha)
Typ nástrahy: Wobler
Velikost háčku: VMC #1X
Položka byla vyprodána…

Jak vodit Spitfire

Spitfire Promo

Spitfire Promo 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: