Jerkbait 120SP Pike Limited DRA4036 Rainbow Trout

Neohodnoceno
Značka: DUO
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: DJPL-084684
499 Kč 499 Kč / 1 ks
Jerkbait 120SP Pike Limited DRA4036 Rainbow Trout
Neohodnoceno
Značka: DUO
DUO Realis Jerkbait 120SP Pike Limited DRA4036 Rainbow Trout
Novinka

Speciální štiková série pro fanoušky královen našich vod

Mnoho rybářů hledalo wobler pro cílený lov štik. DUO vyslyšelo jejich prosby a na základě studií jejich chování štik přepracovalo jerkbait 120SP na verzi upravenou speciálně pro našich královen Jerkbait 120SP Pike Limited.

Přepracovaný design

Verze Pike Limited (PL) má na rozdíl od klasické 120tky liší hned v několika bodech. Změny proběhly v osazení trojháčků. U verze Pike limited byly použity větší a zesílené trojháčky, aby pronikly i do silných štičích čelistí a vydržely divoký souboj. Zároveň se snížil jejich počet ze tří na dva. Důvodem bylo zachování skvělá akce wobleru a snížení ztrátovosti ryb během zdolávání. Jerkbait Pike Limited má také zpevněné tělo a lopatku, aby odolal extrémní zátěží, kterou dokáže štika vyvinout při útoku a zdolávání.

Uvnitř těla wobleru jsou velké wolframové kuličky umístěné na systému kolejnic. Ten se vyznačuje pevným lůžkem, které udrží těžké kuličky uvnitř lůžka i pokud se wobler dostane do extrémních úhlů.

Extra dráždivý chod

Díky vyššímu profilu vysílá Wobler Jerkbait 120SP Pike Limited větší odlesky i vibrace v porovnání s jinými woblery jeho velikosti. Vyšší profil a upravený tvar umožňuje wobleru se převrátit o téměř 180° a opět se vrátit do původní polohy. Tohoto efektu lze dosáhnout krátkými trhavými pohyby prutu. Další předností Jerkbaitu je schopnost wobleru okamžitě se zastavit vlivem tvaru lopatky, což běžné woblery nedokážou. Rybář tak získává 100 % kontakt s nástrahou během celé doby přitahování.

Jerkbait 120SP Pike Limited - do detailu upravený wobler k lovu velkých štik.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jerkbait 120SP PIKE LIMITED
Délka: 120 mm
Hmotnost: 17,8 g
Potápivost: Vznášivý (suspending)
Ponor: 1,0 - 1,8 m
Velikost háčku: #2X
EAN: 4525918084684
Typ nástrahy: Wobler
Cílová ryba: Candát, Štika, sumec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: