Spearhead Ryuki 80S SW ACC0170 Pearl Chart OB II

Neohodnoceno
Značka: DUO
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: DSRO-077808
449 Kč 449 Kč / 1 ks
Spearhead Ryuki 80S SW ACC0170 Pearl Chart OB II
Neohodnoceno
Značka: DUO
RYUKI80SW ACC0170
Novinka

Velký spearhead s velkým potenciálem

Spearhead Ryuki 80S patří do rodiny pstruhových woblerů Spearhead Ryuki. Vzhledem k velikosti wobleru, je na tuzemských pstruhových revírech jeho potenciál přece jen limitovaný. Kde limitovaný naopak není jsou klasické mimopstruhové revíry. Jeho vlastnosti mu poskytují velký potenciál při mnoha situacích, kde běžné woblery použít buď omezeně nebo vůbec!

Skvělých výsledků s ním dosáhnete při lovu bolenů na řekách, kde potřebujete házet daleko, přesně a vést wobler rychle. K tomu musí být wobler těžký, mít skvělou aerodynamiku a vysokou stabilitu i při větších rychlostech vedení - všechny tyto parametry Spearhead splňuje do puntíku!

Další situací, kde spearhead překonává ostatní nástrahy je především lov okounů a candátů "na propad". Spearhead Ryuki 80S lze vodit podobně jako gumové nástrahy stylem stop-and-go. To se osvědčilo zejména na pískovnách, kde se často loví s gumovými nástrahami. Spearhead představuje zcela novou metodu prezentace, která dokáže být velmi účinná. Pokud dravci wobler pouze sledují, vyplatí se často Spearhead vést klasickým twichováním, které dokáže vyprovokovat k záběru jinak neaktivní dravce. Spearhead 80S nabízí téměř neomezený potenciál a využití při lovu nejen pstruhů, ale především ostatní dravců s víc než dobrými výsledky.

 

Pozn. SW modely mají úpravu pro použití ve slané vodě - včetně kroužků a trojháčků!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spearhead Ryuki 80S
Délka: 80 mm
Hmotnost: 12 g
Potápivost: Sinking (potápivý)
Ponor: 0,7 - 1,2 m
Materiál nástrahy: Plast
Počet kusů v balení: 1 ks
Velikost háčku: #7 Spearhead SW
EAN: 4525918077808
Typ nástrahy: Wobler
Cílová ryba: Pstruh, Okoun, bolen, Candát, Black Bass
Ozvučení: Zvukový wobler

Spearhead Ryuki 80 S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: